مدد ، احسان ، دستگيری

نام خود نيک برآريد که در گنبد چرخ 

اين صدايی است که در روز جزا می ماند .

بياييم به شکرانه توانمندی و به پيروی از مولای دستگيران, دست ناتوان گيريم و دستگيری کنيم.

دوستان خوب و نازنين!

جونم براتون بگه که با يک سری از دوستان و رفقا برنامه تشکيل و تاسيس يک موسسه فرهنگی رو برای انجام امور خيريه و خيرخواهانه ترتيب داديم تا اين که تونستيم به خواست خدا به سراغ مراحل ثبت اين موسسه در سازمان ملی جوانان بريم و اگر خدا بخواد تو يکی دو هفته آينده اين کار هم تموم ميشه و ميتونيم به طور رسمی شروع به فعاليت کنيم.

به جهت اينکه درِ اين موسسه به روی همه کس باز هست, لازم مي بينم از اهداف و موضوعات کاريمون کمی براتون بگم تا بتونيد با توجه به تواناييها و دغدغه هايي که تو اين زمينه داريد,با ما همراه بشيد تا بتونيم دردی هر چند کوچک و ناچيز از دردهای قشر محروم و مستضعف جامعه مون رو درمان کنيم. ان شاء الله.

مختصری از اهداف موسسه مدد انديشان جوان:

- فراهم آوردن محيطی مناسب , به جهت انجام فعاليتهای فرهنگی, آموزشی, رفاهی و خير خواهانه برای نيازمندان.

- شناخت و طرح آسيبهای اجتماعی و ايجاد بستری مناسب به منظور حل مشکلات افراد نيازمند جامعه.

- به روز کردن اطلاعات و آگاهيهای اعضای موسسه در مورد آسيبها و مشکلات قشر نيازمند و محروم.

- و ....

مختصری از فعاليتها و برنامه های پيشنهادی:

کميته فرهنگی: راه اندازی کتابخانه سيار, تهيه و چاپ نشريه داخلی, تهيه فيلم و تيزر و عکس, تدارک برنامه های تفريحی, شاد, اردو, بازديد و ..., برگزاری برنامه ها و همايشهای فرهنگی برای خانواده های تحت پوشش و اعضای موسسه, برگزاری مسابقات متنوع فرهنگی و ...

کميته آموزشی, برگزاری کلاسها و کارگاه های آموزشی در مورد مسائل رفتاری, روانشناسی, بهداشتی و ...

کميته تبليغات و مراسم: برگزاری همايشها و مراسمهای گوناگون, اجرای کنسرت, بازارچه های خيريه, برگزاری جشن های آموزشی, فرهنگی و ملی-مذهبی

کميته مدد, استفاده از حضور کارشناسان, روانشناسان, پزشکان و ... برای کمک به نيازمندان, تهيه قلک مدد, اجرای طرح کوچه های رحمت (کمک پنهانی به نيازمندان) تشکيل گروه امداد, انجام خدمات پزشکی و درمانی (به صورت ثابت و سيار).

و فعاليتهای مناسب ديگری که همه ما می توانيم در ذهنمان داشته باشيم و با کمی کوشش آنها را عملی کنيم. به هر حال اميدواريم دست ياریمان را صميمانه بفشاريد و برای حضور در اين جمع که همگی دوستان جوان شما هستند, اعلام آمادگی کنيد.

برای اعلام آمادگی می توانيد هم از طريق اين وبلاگ ، هم از طريق وبلاگ مدد انديشان جوان و يا از طريق ايميل های rezvanh20@yahoo.com , madadandishan@yahoo.com  با ما در تماس باشيد .

به اميد حضور سبز شما دوستان .

 

/ 0 نظر / 11 بازدید